Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Známe na 60 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energetické. Pracují s energií těl.

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness říká: „Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“.

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete. Některé z nich jsou:

 

Rozpuštění tukových buněk

Nakolik emoce ovlivňují Vaše tělo a Váš život? Nedaří se Vám zhubnout? Vaše tělo nabírá stejně, jako jej plníte zbytečnými emocemi. Věděli jste, že emoce se ukládají do našich tukových buněk? Tímto procesem dochází k jejich aktivaci a rozložení, což ve výsledku znamená zmenšení objemu těla. Degradací tukových buněk  se ale zároveň uvolní emoce v nich uložené, mizí ohraničení, která jsme si vytvořili a vzniká prostor vidět své tělo ne z úhlu pohledu ostatních, ale s vědomím toho, co je zrovna pro nás to nejlepší.

 

BÅicho, Srdce, Láska, Holka, Relaxace, Klídek, Zbytek

 

Elimiace a vyhlazení toxinů

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgánů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.

 

Biomimetická a biomimetrická mimika (Biomimetic and Biomimetric Mimicry)

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z Já a Ty být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto tělesné  a umožňuje vám být opět sami sebou.

 

TSS - Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy)

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access bars. Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesnému procesu používáme podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

 

Buněčná paměť (Cellular Memory)

Máte-li trauma uložena v těle, například po úrazu, nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit. Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i  na zvířatech.

 

 

De-MM De-Molekulární Manifestace a MDe-M Molekulární De-Manifestace

De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní.

MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.

 

 

MTVSS - Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence)

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

 

Příklady procesů:

...a dalších, více jak 40 možností.

Který proces by si dnes vybralo Vaše tělo?

Video, ve kterém o tělesných procesech mluví spolutvůrce Access Consciousness, Dr.Dain Heer (v nastavení lze zvolit české titulky), můžete shlédnout zde: