Chcete vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spoustu energie a být spokojený sám se sebou?

Facelift

CO JE VLASTNĚ ENERGETICKÝ FACELIFT?

Access Consciousness Facelift je jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.

 

 

 

PRO KOHO JE VHODNÝ?

Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se energičtější a mladší. Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.

Každé sezení Access Faceliftu, ktreré trvá kolem 60-ti minut, dává tělu šanci se pohnout a transformovat mnoho omezujících energií a hodnocení, které se promítnou do obličeje, hlavy, hrudníku a těla - efektivně tak vymažou celulární paměť.

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk a dekolt, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.

Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

 

Access Energetic Facelift prokazatelně zlepšuje:

 

Výhody však nejsou jen hluboko na kůži. Jako energetická praxe funguje Access Facelift také na podprahových příčinách hodnocení a stárnutí, pomáhá vám vypadat odlišně, jednat jinak, cítit se jinak a vytvářet větší lehkost, radost pro vaše tělo a váš život.

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

 

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity?

 

Některé z výsledků, kterých je možno dosáhnout po sezení Access Energetický Facelift™:

 

KOLIK SEZENÍ JE POTŘEBA?

Neexistuje žádný doporučený počet sezení  Access Facelift za účelem dosažení výsledků a využití všech výhod tohoto procesu. (Někteří říkají že viděli znatelné změny dokonce už po jednom sezení.) Nicméně, je to stejné jako chodit do tělocvičny, čím více chodíte, tím více obdržíte a budete vypadat a cítit se lépe. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.