O osobní rozvoj a alternativní možnosti řešení problémů těla i duše se zajímám spoustu let. Přes semináře Brandon Bays a její metody Cesta, kurzy kvatnové terapie TKDM a Matrix Energie, jsem se díky fascilitátorkám Lucii Haškové (www.luciehaskova.cz) a Adrianě Těšínské dostala k Access Consciousness, Garyho Douglase a Dr. Daina Heera. Okamžitě mě zaujala jednoduchost a rychlé výsledky. Mým prvním kurzem byl v roce 2016 Access Bars®, dalším Energetic Facelift™ a neustále pokračuji učením tělesných procesů a ostatních nástrojů této metody. Všechno, co se naučím zkouším v první řadě na sobě, své rodině, kamarádech a jsem stále víc nadšená tím, jak fantasticky a jednoduše všechno funguje, když jsme ochotni si to vybrat. Můj život se díky AC změnil a neustále mění. Je v něm  méně dramat, každodenní situace řeším s větším klidem, tolerancí a nadhledem, objevují se mi nové možnosti a výzvy. Tím jak se měním já, mění se i lidé kolem mě. Od roku 2020 také spolupracuji s chorvatskou fascilitátorkou Biserkou Horvatin, která své více jak osmileté zkušenosti s Access Counsciousness předává dál na svých kurzech a online zoomech.

Pokud si přejete zbavit se strachů, obav, nervozity, objevit svůj potenciál a být víc sami sebou, zmáčknout pomyslné tlačítko restart a začít žít jinak, ráda se s Vámi setkám  a společně probereme možnosti, jak se stát aktivním tvůrcem svého života.

"Štěstí je skutečnost, kterou jsme si vytvořili", napsal J.P.Belmondo ve své autobiografii. Dnes už vím, že opravdu stačí jen naše rozhodnutí a spousta věcí, které už pro nás nefungují, se začne měnit - když si to dovolíte, tak s jemným dotekem, radostí a lehkostí. A co dalšího je teď ještě možné?

 

IMG_0911 web

IMG-20211011-WA0004 web